Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Adana Gerçek ve Seksi Rus Eskortu YULİA

  • Listelenmiş: 5 Ekim 2015 01:09
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Selam beyler ben YULİA. Rus bayanlara olan ilginizi bildiğim için ben de ülkenizi ziyaret etmeyi tercih ettim. Aslında bu ülkede çalışan çok fazla arkadaşım var ve bu sayede herhangi bir şekilde yabancılık çekmediğimi de belirtmek isterim. Erkekler gayet sıcakkanlı ve misafirperver bir tavır takınıyor ve sanırım bu tavrı takınmalarındaki en önemli etkenlerden bir tanesi de Rus olmamdır. Artık sizleri çok iyi tanıyorum ve fiziğimle ne kadar yakından ilgilendiğinizi de çok iyi biliyorum.
Türk erkeklerinde inanılmaz bir cinsel istek söz konusu ve ben de bu açlığı en kısa sürede giderebilmek adına beni tercih etmenizi tavsiye ediyorum. Rus bayanların yatakta ne kadar iyi olduğunu görmek isterseniz eğer sizler de misafirim olabilirsiniz.
Fiyat olarak Türk kadınlardan biraz daha güzel olmama rağmen fiyatta bir değişiklik yoktur ve kimseyi reddetmeden alıyorum ancak emin olun aradaki farka hiçbir şekilde üzülmüyorsunuz çünkü yatakta fazlasıyla geri veriyorum ve benimle birlikte olduktan sonra bir Türk kadını yeniden tercih etmeyeceğinizi de çok iyi biliyorum. Farklıyım ve sizlere kendinizi özel hissetadanabilirim.

Rus Monika’nın Özellikleri

En önemli şeylerde birisi burası. Yaşımı söylemiştim, tekrar söyleyeyim, YİRMİ (20), Boyum BİR YETMİŞ İKİ (1.72) Kilom ELLİ İKİ (52). Hadi durma….

Liste Kimliği: 9525611a3885bde7

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Yorum yapmak için oturum açmış olmalısın .