Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

ADANA MEMUR BEYLER İÇİN UYGUN ESCORT AYDA

  • Listelenmiş: 12 Aralık 2015 03:37
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Selam ADANA’in elit beyleri benim adım AYDA  26 yaşındayım bir altmış üç boyunda ve elli iki kiloyum 7 yıldır Türkiyede yaşayan bir Özbekistanlıyım. Birçok şey yaşadım buralarda yedi yılda başıma gelmeyen kalmadı fakat hepsinin üstesinden gelmeyi başardım şimdi her şeye daha kolay gögüs gerip zorluklarla başa çıkabiliyorum. Nasıl yaptığımı sorarsanız erkeklerin neler istediğini neleri yaşamak ve neleri duymak istediklerini öğrendim. Şimdi yaşamak daha kolay geliyor bana, başkalarının istek ve arzularını karşılarken kendimide mutlu etmenin yollarını keşfettim, bunu öğrenmemi sağlayan ve yardımcı olan şey ise başımdan geçen bir olay ve beni hayata daha farklı bakmamı sağlayan bir erkek olmuştur.

Türkiye’ye yeni geldiğim yıllarda tanıştığım bir TÜRK genci ile aşk yaşamaya başlamıştık her şey çok güzel gidiyordu ben üniversiteye devam ediyordum o ise çalışıyordu ev tutmuş mutlu bir şekilde yaşıyorduk ama günler geçtikçe sevgilim olan LÜTFÜ bana farklı davranmaya başladı, hergün seks yapmak istiyor bazen beni buna zorluyor ve beni bir mal gibi kullanmaya başlamıştı. İlk zaman her isteğine evet desemde benimde hislerim ve duygularım olduğunu anlatmaya çalışıyor ama bir türlü bunda başarılı olamıyordum.En son bana uyguladığı şiddet dolu gece benim onunla olan ilişkiminde sonunu getirmişti. O gece erkek arkadaşım LÜTFÜ alkol almış ve eve geç gelmişti yanında bir kaç şişe içki daha vardı yanıma gelerek banada ikram etti ve konuşmaya başladık ben sorunlarımızı çözeriz diye beklerken LÜTFÜ benimle seks fantazilerini konuşmaya başladı ve bu gece çok farklı bir seks yapacağımızı anlatıp durdu, saatler ilerliyor ama LÜTFÜ susmak bilmiyordu durmadan bana içki içiriyor beni sarhoş etmeye çalışıyordu.

Gece yarısından sonra erkek arkadaşım biraz daha kibar bir şekilde konuşmaya başlamıştı ve biz yavaş yavaş sevişmeye bile başlamıştık, normal bir şekilde ilerlerken her şey aniden ayağa kalkıp benim saçlarımdam tuttu ve penis’ini zorla ağzıma sokmaya çalıştı ben istemesemde  penisini ağzımdan içeri sokmayı başardı ve zorla saksafon çektirdi belli bir süre bunu yapmaya zorladı ve bende nasıl olsa birazdan boşalır diye sesimi çıkarmadım fakat bir türlü boşalmak bilmedi. LÜTFÜ’ün penis’i her geçen dakika ağzımda dahada büyüyor büyüdükçede sonuna kadar sokmaya çalışıyordu. Sıkılmış olacakki beni ayağa kaldırıp soymaya başladı delirmiş gibiydi her şeyimi yırtarak çıkartıyor ve atıyordu.

Beni ayakta domaltıp koskoca penisini daracık vajinama hızlıca soktu o kadar sert yapıyorduki hiçbir zevk almıyordum sadece bitmesini bekliyordum.Defalarca sokup çıkardı artık acıdan başka hiç bir şey hissetmiyordum boşalmıyordu ve bitmiyordu. Sonra beni dizlerimin üzerine çöktürüp arkama geçti ben vajinama girecek diye beklerken arka deliğimi zorlamaya başladı kaçmak istedim fakat o kadar çok gözü dönmüştüki korkumdan ağlayarak yalvarmama rağmen daha da fazla zevke geliyor ve arka deliğime girmek için zorluyordu, ben LÜTFÜ’nün altında çırpınırken saçlatımdan tutup beni kendine doğru çekmesiyle koskoca penis’inin kafasını deliğime yerleştirdi öldüğümü zannettim fakat benim arkamı becermeden vazgeçmeyeceğini anlamıştım.Çıkarıp tekrar,tekrar soktu  artık deliğim açılmış rahatça girip çıkıyordu ama kanatmıştı o kadar sert yapıyordu.

Değişik pozisyonlarda defalarca gidip geldikten sonra arkamdan çıkarıp önüme geldi ve ayakta durup spermlerini yüzüme fışkırtmaya başladı hem inliyor hem titriyordu ben ise bitsin diye dua ediyordum. Çok sürmeden boşalması bitti ve koltuğa oturup öylece bana bakmaya başladı ben gidip temizlenmek istedim fakat müsade etmedi  ve yüzümdeki spermlerin öylece kalmasını istedi. Ne yapmak istiyordu anlamadım fakat iğrenç bir şekildeydim. LÜTFÜ biraz dinlendi ve tekrar bana sakso çektirmye başladı penisi kalkınca bu sefer vajinama girdi ve  sert bir şekilde becermeye devam etti arada bir arka deliğime sokuyor çıkarıyordu o kadar uzun süre beni becerdiki vajinam ve arka deliğim deforme olmuştu. Sokup çıkarmalarından boşalacağını anlamıştım hızla gidip gelirken aniden çıkıp arkama soktu ve deliğimde patladı, ikinci kez boşalmasına rağmen deliğimin içi sperm dolmuştu. O gece işi bittikten sonra yaptıklarının bir fantazi olduğunu ve hep böyle istediğini söyledi ama ertesi gün ben o eve bir daha gitmedim okulu bitirdim fakat memleketime dönemedim burada kaldım. Ogece yaşadıklarım bana erkekler hakkında çok büyük dersler verdi şimdi yaşadığım olaylardan ders almış bir kadın olarak ruhumu bedenimi erkeğimi tatmin edecek ve bundanda büyük zevkler alacak kıvama geldim.

 

         

7188 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 531566b7a4e0f9bd

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Yorum yapmak için oturum açmış olmalısın .