Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Adana Olgun Escort BERNA Hanım Hikayesini Anlatıyor

  • Listelenmiş: 8 Eylül 2015 03:39
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Merhaba belki zor olacak ama sizlere kocamı nasıl paylaştığımı ve sonrasında olan olayları anlatacağım. Ben bir çok erkeğe göre tam bir ev kadını veya tam bir becerilecek kadın görüntüsünde olan alımlı ve bakımlı aynı zamanda seksi biriyim. Adım Berna 46 yaşındayım şu an için ve sizlere anlatacağım olay bundan tam 10 yıl önce evliyken başıma geldi. Bir çok Türk kadını gibi bende evinde kocasını bekleyen ve ne getirirse onunla geçinen bir ev kadınıydım. Şerefsiz kocam o geceye kadar beni bu kadar aşağılayacak bir duruma sokmamıştı yani eve bir kadın getirip bu kadın bundan sonra bu evde yaşıyacak diyinceye kadar.

Kocam Selma denilen kadını kendine dost tutmuş ve eve getirmişti ben ise hiç bir şey yapamıyordum çünkü öyle bir kültürden gelmiştim bu işler gayet doğaldı. Adana gibi yerde yaşayıpta bunu yaşayan çok azdır. Ogüne kadar beni bir hayvan gibi kullanan kocam eve getirdiği o kadını aynı eve ve aynı yatakta evire çevire becermeye başladı. O gün anladım kocamın ne olduğunu adam grup seviyormuş meğerse. Hiç yaşamadığım ve görmediğim şekilde kocam performans sergiliyor, daha bir kaç hafta önce beni beceremeyen adam ikimize birde hükm ediyor ve neremiz varsa sokuyor yetmiyormuş gibi bizi birbirimizle seviştiriyordu.

Günler,haftalar,aylar geçti biz bile yetmez olduk kocama gelen kadın bile bıkmıştı artık, ne zamanki o karı kpoca bizim hayatımıza girdi her şey o günden sonra değişti. Uzatmak istemiyorum ama ben kendi yatağımda önce ikinci bir kadını sonrada bir karı kocayı ağırlamak zorunda kaldım. Adına swengers diyorlarmış ben bunları yaşadım. Daha fazla dayanamadım ve ayrıldım zaten oda bunu istiyormuş. şimdi çok rahatım swengers, grup, tekli, çiftli ne olursa yapıyorum ama kendi istediğimle. Onun için buraya yazdım çünkü beni bu hayata kocam itti ben istemedim.Şimdi istediğim gibi yaşıyorum bir çok erkeğinde evli çiftinde aklını başından alıyorum. Bir nevi gelir kapısı oldu bana, halen çok seksi ve bakımlıyım , aynı zamanda tecrübeli ve erkeğin ne istediğini bilen kadının iç güdülerini ve arzularını anlayacak kadar iyiyim.Teşekkür ederim kocacım (yani eski kocam) senin sayende hayatı öğrendim ve yaşıyorum.

  

3461 Toplam Görüntülenme, 2 Gün

  

Liste Kimliği: 25055ee2855c733e

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Yorum yapmak için oturum açmış olmalısın .