Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Adana Orjinal Fotolu Çılgın Geyşa MİRELLA Hanım Çekik Gözlü Escort

  • Listelenmiş: 10 Eylül 2015 21:29
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Merhaba değerli beyler ben MİRELLA, çekik göz sevenlere hitap eden bir bayanım… Kaliteli her zaman olduğu gibi ön planda olup, oldu bittiye geadanan karaktersiz insanlar hiç olmadım, olmayacağımda. Neyse 🙂 Sizlere çekik gözlü bir bayanın neler sunabileceğini göstermek istiyorum, hele bir de çekik gözlü bayanlara merakınız varsa gerçekten çok mutlu olacaksınız. 🙂 Çünkü övünmek gibi olmasın ama bizler, şirin tatlı ve çok seksiyiz. 🙂

Bakımıma dikkat ediyorum çünkü siz değerli beylerin bizlerle buluşmaya geleceğiniz zaman kendinize ne kadar özen gösterdiğinizi iyi biliyoruz. Ve şuna emin olun sizi kesinlikle hayal kırıklığına uğratmayacağım… 🙂 Arzuladığınız her şeyi bende bulabilirsiniz….

MİRELLA Hanım Hakkında Merak Edilenler

Öncelikle temel bilgilerimi vermeden bilmenizi istediğim bir kaç şey var ve onları sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle geyşa yani çekik gözlü seksi harika bir kadınım 🙂 Soğuk iklim bayanıyım bu aslında her şeyi özetliyor. 🙂 Genç ruhluyum, ama kendimde gencim, YİRMİ DÖRT (24) Yaşındayım. 🙂 Eve bir iç çektiniz değil mi? Bence iç çekmeyin telefon numaram aşağıda. 😉 Boya gelecek olursak boyum BİR ALTMIŞ BEŞ (1.65) ve en önemli şeylerden birisi kilom ELLİ DÖRT (54) 🙂 Çılgın bir geyşayla harika unutulmaz şeyler yaşamak istersen….

Telefon Numarası:

 

4214 Toplam Görüntülenme, 1 Gün

  

Liste Kimliği: 93055f1cc166e1f4

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Yorum yapmak için oturum açmış olmalısın .