Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Uzman Adana Escort Bayanı GÜLTEN Hanım Olgunluğuyla Aklınızı Alacak

  • Listelenmiş: 5 Eylül 2015 01:58
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Öncelikle herkese merhaba, ben GÜLTEN 40 yaşında evli, çocuklu fakat mutsuz biriyim. Neden diye sorduğunuzu duyar gibiyim, o yüzden sizlere anlatmak istiyorum. Umarım anlatacaklarımın sonunda bana hak verirsiniz. Baştada söylediğim gibi evliyim hemde 12 yıldır, fakat hiç bir günüm bir diğerinden iyi geçmedi. Kocam benden 13 yaş büyük mantık evliliği yaptım fakat umduğum gibi çıkmadı, para, iş güç ev arabamız var ama huzur yok.
Evliliğimizin ilk bir kaç ayı çok güzel olmasada idare ederdi, sonraki gelen günlerde eve önce geç gelmeye sonra sabahları gelmeye başladı bu durum beni çok rahatsız etmesine rağmen umursamıyormuş gibi yaptım yıllarca. Benim gibi gen bir karısını olmasına rağmen beni aldattığını biliyordum çünkü çok belli ediyor ve sanki öğrenmem için çaba harcıyordu. Ben ise arkadaşlarıma oturmaya gidiyor dışarıda gezmeye çıkıyor kendimi avutmaya çalışıyordum. Çünkü beni çok ihmal ediyor haftalarca ilişkiye girmediği günler oluyordu, bende artık ondan soğumaya başlamıştım. Günler böyhle geçip gitti, ne zamanki bana el kaldırıp küfür etmeye başlayıncaya kadar. Artık iyice zivanadan çıkmış her gün hakaret ve şiddet görmeye başlamıştım. Çok geçmeden karakolluk dahi olduk ve belli bir süre ara verdi hakaretlerine ama daha sonra tekrar başladı yine karakolluk olunca bu sefer gözü çok korktu ve şiddet uygulamadı.

Benim hayatımda ondan sonra değişti arkadaşlar çünkü boşanmak istediğimi söyledim birde eşşekten düşmüş gibi oldu ve bana yalvarmaya başladı. Korkuyordu boşanmaktan çünkü alacağım tazminat ve nafakayı vermek istemiyordu. Bende bunu fırsat bilip olayları kendi lehime çevirdim. Nasıl diyorsunuz değilmi anlatayım. Kocamın gözünü hem devletle hemde maddi olarak onu biterceğime inandırdım ve artık bana karışmamasını söyledim oda tamam diyince benim hayatımda yeni bir dönem başladı, artık daha çok geziyor çocuğumu tuttuğumuz bakıcıya bırakıp dilediğim gibi eğleniyordum. Tabi bu arada genç bir kadın olarakta isteklerim arzularım ve ihtiyaçlarım vardı. Bunlarıda belli aralıklarla değişik ilişkiler yaşayarak halletmeye çalışıyordum. Günler bu şekilde geçerken kocamın eve gelmeleri düzelmeye ve evle çocukla ilgilenmeler başlamıştı, ama umurumda değildi artık özgürce yaşıyordum ve bu özgürlüğümü kaptırmaya hiç niyetim yoktu. Hele,hele sevmediğim kocam olunca söz konusu tüylerim diken diken oluyordu. Kocam evde çeşitli romantik ortamlar yapmaya çalışyor benimle ilgilenmeye ve benimle ilişkiye girmek istiyordu, ama ben ondan tiksinmiştim bir kere ve bir daha ona kendimi sunmayacaktım. Çok geçmeden kocamda onu istemediğimin farkına vardı ve beni rahat bıraktı. Artık aynı evde iki yabancı gibiydik ve bu beni rahatsız ediyordu.

Bir hafta sonu evde oturduğu sırada yanına gidip bu işin bu şekilde yürümeyeceğini söyledim, şaşırmış bir şekilde nasıl yürüyecek diye sorunca büyük bir cesaretgle boşanmayalım ama ayrı yaşayalım dedim.Önce biraz laf etsede sonra yumuşama sinyalleri verdi, bende o gün için yeterli deyip fazla üstüne gitmedim. Bir kaç gün sonra kocam kendisi gelip olur dedi ve kendisinin evden ayrılacağını bizim bu evde kalmamızı istedi bende müthiş bir sevinçle tamam dedim. Kocam bizim bütün giderlerimizi karşılamaya başladı ben ise günümü gün etmeye başladım.Şimdi ayrı yaşayalı yaklaşık 6 yıl oldu ve çok mutluyum istediğimle takılıyor istediğim şeyi yapıyorum, arada bir gelsede kocam sadece çocuğumuzu ziyaret edip gidiyor. Çok pişman olmuş bir durumda fakat iş işten geçti bir defa. Şimdi 53 yaşında olan kocam benim gibi bir kadını nasıl elinden kaçırdığına yanıyor ve ben onun parasıyla hayatımı yaşıyorum. Henüz daha genç sayılırım ve daha yaşayacak çok günlerim var. Buraya yazmamın sebebide kacamdan halen intikam alıyorum. Bu benim hayatım istediğim gibi yaşarım kimseyede hesap vermem bu kadar.Herkese iyi günler

Liste Kimliği: 23955ea2212dadfa

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Yorum yapmak için oturum açmış olmalısın .