Hoşgeldiniz, visitor! [ Giriş

 

Zaman Geçirmek Adına Okuya Bileceğiniz Çılgın Hikayelerden Birisi ESMA Hanım Yazıyor

  • Listelenmiş: 24 Temmuz 2015 18:39
  • Süre sonu: This ad has expired

Açıklama

Selam Adana’li beyler ve bayanlar.! Benim adım Esma sizlerle tanışmak ve arkadaş olmak, yeni dostluklar kurup içimi dökmek istiyorum. Ben 42 yaşında yaşını göstermeyen oldukça da seksi sayılabilecek bir vucüda sahip bir bayanım. Arkadaşlarım JULİA ROBERTS’a benzediğimi söylerler. Kamu sektöründe çalışıyorum( neresi olduğunu söyleyemem ) kendi evimde yanlız yaşıyorum eşimle boşandık, o kendi yoluna gitti ben kendi yoluma çocuğum babasında olduğu için sosyal hayatımda sıkıntı çekmiyorum, onun içinde dilediğim gibi yaşıyorum.
Adana escort Plus‘ta okuduğum yazılar beni çok heyecanlandırıyor çok hoş,çok tahrik edici yazılar var. Okudukça offf çekmekten kendimi alamıyorum. Bende yazayımmı diye çok düşündüm, çünkü bende öyle şeyler yaşadımki, burada yazılanlardan pek farkı yok.Her neyse sizlere anlatmak istediğim hikaye bunda 10 yıl kadar önce kocamdan ayrıldığım zaman başıma geldi. Yıllık iznimi kullanmak için Adana’den çukurova’ye arkadaşımın yanına tatile gittim.Arkadaşımın adı Necla, oda benim yaşlarda fakat benden biraz daha kiloluydu. Tatilimiz başlayalı daha iki gün olmuştu biz kendimizi dışarıda eğlenirken bulmuştuk. İşin gerçeği serbest bir bayan olduğumuzdan günümüzü gün etmenin peşindeydik. Akşamları barlarda eğleniyor kendimize yakışıklı gençler bulmak için yanlız erkeklere iş atıyorduk. Fakat bir sorun vardı, Necla’nın kiloları çok değildi ama yinede benim yanımda sönük kalıyordu. Bu yüzden kafaladığımız erkeklerle geceyi birlikte geçiremiyorduk. Günler geçiyor benim iznimin yarısı bitmişti, biz ise halen seks yapamamıştık. Çok zoruma gitmişti bu olay. Akşam denizden geldikten sonra duş alıp yemek yedik Necla’yla bira alıp içmeye başladık evde, konu nasıl olduysa seks’ten açılmıştı ikimizde çok talihsiz olduğumuzu düşünüyorduk, fakat bu işi halletmeliydik. İkimizde bir karar aldık ve benimle yatacak erkeğin Necla’yıda becermesi gerekecekti. O gece evden çıkmadık sarhoş olup uyuduk. Ertesi gün yine çukurova’nin en popüler barına gidip arayışa başladık, biralarımızı yudumlayıp dans ediyorduk. Masalardan birinde tek başına takılan bir adam gözüme çarptı oldukça yakışıklı ve olgundu. Necla’ya adamı gösterip işte bu dedim ve dans ederek adama yavaş ,yavaş yaklaşıp başımla selam verdim. Adam gayet sakin bir şekilde selamı alıp tebessüm etti, çok hoş bir gülüşü vardı. Öyleki beni benden almıştı ve o gece ona vermek istiyordum.
Biraz zaman geçtikten sonra cesaretimi toplayıp adamın masasına gittim,yanlız olduğumuzu eger isterse bize eşlik etmesini istedim. Adam hiç tereddüt etmeden tabi olur deyip masamıza geldi Necla ve ben çok heyecanlanmıştık. Bu yakışıklı adamın ismi NAİL’di. Nail’ le eğlenmeye devam ediyorduk sohbet ilerlemiş karşılıklı kahkahalar ve birbirimize dokunmalar başlamıştı bile. Fakat Nail daha çok benimle ilgileniyordu Necla bu olaya çok alınıyor belli etmemeye çalışıyordu. Ben bir ara Neclayı alıp tuvalete götürdüm ona her şeyin yolunda olduğunu bu gecenin sonunun çok güzel biteceğine ikna ettim. Gülüşerek tekrar masaya geldiğimizde ben Nail’e bize gelmesini ve geceye bizim evde devam etmek istediğimizi ilettim. Nail bu daveti kabul etti ve onun arabasıyla evimizin yolunu tuttuk. Evde her türlü içeçek mevcuttu, içmeye devam ederken Necla ve ben üzerimize rahat bir şeyler alıp tekrar odaya geldik. Artık hepimiz çok rahat hissediyorduk müzik açtık ve dans etmeye başladık ben yavaş yavaş Nail’e yaklaştım ve dans ederken dudaklarına yapıştım, kalbim yerinden çıkacakmış gibi hissetmiştim. Benim bu hareketim onu dahada cesaretlendirmiş olacakki bizim yapmak istediğimiz şeyi anlamış gibi Necla’yıda aramıza çağırıp ikimizi birden öpmeye başladı. Herşey çok güzel ve yolunda gidiyordu. Necla ile ben iki vahşi kısrak gibi Nail’i çırılçıplak soymuş her tarafını öpüp yalıyorduk. Artık kendimizi aşmış tadını çıkarmak için her şeyi yapıyorduk. Nail ayakata hafif, hafif dans ederken hayatında memnun görünüyordu bizde bunu bozmamak için elimizden ve ağzımızdan geleni yapmaya çalışıyorduk.
Dakikalar ilerliyor ben Nail’in zevkten taş gibi olmuş penis’ini yalıyordum, Necla ise Nail’in dudaklarını koparırcasına öpüyordu. Nail kendini çekip halının üzerine uzandı Necla’nın ona saksafon yapmasını ,benim ise onun yüzüne oturup vajinamı yalatmamı istiyordu. Ben yüzüne oturup vajinamı agzına dayadım diliyle öyle bir yalıyorduki vajinamdan akan bütün zevk suyumu içiyordu. Çok güzel bir duyguydu, ama dayanacak gücüm kalmamıştı,vajinamı Nail’in yüzünde bir ileri bir geri sürterek boşaldım. Boşaldığımı hisseden Nail penis’i Necla’nın ağzındayken ona haber vermeden fışkırmaya başladı. Necla hiç birşey olmamış gibi fışkıran bütün dölleri yutuyordu, ben Nail’in üstünden kalmış Necla’ya bakıyordum, necla beni çağırıp kaln son bir kaç damla dölü bana yalattı ve ilk seferi bitirdik. Fakat Necla henüz orgazm olmamıştı, Nail yerden kalkıp Necla’yı kanepeye oturttu, kalın ve etli bacaklarını yukarı kaldırıp göbeğinin altında kalan vajinasını ortaya çıkarttı. Onu öyle bir yalıyorduki vajinasından akan sular kanepeyi ıslatıyordu. çok geçmeden Necla titreye titreye Nail’in ağzına doğru suyunu boşaltı. Süper bir gece yaşıyorduk ve bitmesin istiyorduk çünkü henüz daha Nail’in koskoca penis’i içimize girmemişti. Biraz moladan sonra bu sefer Necla saksoya başladı ve Nail’in penis’ini hazır hale getirdi, beni hemen koskoca penisin üzerine oturtup eliyle vajinama yerleştirdi,kendiside yere çöküp Nail’in taşaklarını emiyordu.O kadar içime giriyorduki üstünde zıpladıkça ağzımda çıkacakmış gibi oluyordu. Sıra Necla’ya gelmişti onu yere diz üstü çömeltip kalçalarını araladı ve kıç deliğini ıslatmaya başladı ben olacakları anlamıştım ama Necla hiç ses çıkarmıyordu, Nail koca penis’ini bana biraz yalattıktan sonra Necla’nın arka deliğine yavaşça girdi. Necla derin bir ohhh çektikten sonra Nail hızla girip çıkmaya başladı, arada bir arka deliğinden çıkartıyor penis’ini bana yalatıyordu,Necla’nın mağara gibi olmuş kıçına tekrar giriyordu. Necla geliyorum diye bağırmaya başlayınca Nail dahada hızlanıp taşaklarını vajinasına vurdurarak onu bağırta bağırta boşaltı.
Çılgınca boşalan Necla yerde öylesine kala kalmıştı, ben ise mola vermeyen Nail’in penisini çoktan içime almış deliler gibi kendimi becertiyordum. çok geçmeden bacaklarım Nail’in omuzundayken bende sarsılarak boşaldım. Nail penis’ini içimdem çıkartıp sıvaslamaya başladı sonra ikimizide kaldırıp ağzımızı açmamızı söyledi biz iki seks kölesi gibi ne derse onu yapıyorduk. Çok geçmeden Nail 31 çekerek Necla ve benim yüzüme bir volkan gibi patladı. Bu anımı hiç unutmuyorum şimdi olsa inanın yine yaparım. Necla evlendiği için şimdi yanlızım fakat kafama göre birini bulursam yine böyle bir çılgınlık yaşamak isterim. Eğer evli çift olursa ve gizli olursa onada razıyım.Şimdilik hoşça kalın.

Liste Kimliği: 90455b25c18e5c98

Sorunu Bildir

Talebinizi işleme koyuyor, lütfen bekleyin.....

Cevap Bırakın

Yorum yapmak için oturum açmış olmalısın .